תחזית למזל עקרב  תאריך   24/10/2009  שעה 6  בבוקר 
מיקום  תל אביב

ניתוח מפה
בגלל סוג המפה שהיא כללית ולא אישית ולא לפי שעת לידה אישית השמש בסוג  מפה "אפס"  טלה נמצאת בבית 8 הבית של  סימן העקרב ! הכוכבים שלטי הבית הם פלוטו  ומאדים ,
 
עקרב  %36.53  מזל  החודש
 מזל עקרב הסמל  של  מזל עקרב מיצג את הנחש והצד הגברי או עוקץ העקרב. מזל זה הוא יסוד מים, מקובע ושלילי. לכן זהו מזל רגשי, זהיר, ומופנם. מזל עקרב הוא מזל בעל חיצוניות קרה ורגשות סוערים ביותר מבפנים. הוא בעל מח אנליטי, חקרני אשר פועל בעזרת אינטואיציה. זהו מזל עם הכוח להרוס וגם ליצור. לעיתים קרובות המיניות מוקצנת ומשתלטת על הכל. נטיה חזקה למיסטיקה. כל נושא נבדק ע"י העקרב לעומק ובצורה עזה וסוחטת. בעקרב יש את הצורך העצום 'לדעת'. מזל עקרב שולט על אברי המין, טחורים, מערכת שתן והאף. כוכב שליט פלוטו.
האופק  זו  שעת לידה שלמפת  תחזית זו,  של  בני מזל  עקרב
האופק בעקרב מראה על הרבה עומק וצורך לבדוק ולגלות כל מניע וכיצד הדברים פועלים. מוכרחים להתעמת עם כל מה שאסור, אפל, נחבא והרסני. עליך להוציא את האנרגיה ההרסנית אחרת היא גורמת לבעיות ביחסים עם אנשים. קיימת התנהגות נקמנית וקנאית. לעומת שמש בעקרב, בדרך כלל נמצאים בעמדה של הגנה. מיקומו של מאדים חשוב מאד לדרך שבה משתמשים באנרגיה שלו. אכפת לך מאד מהתנהגותם ומטרותיהם של אחרים. כיון שעקרב שייך למזלות המים, מושפעים ממצבי רוח. יש נאמנות למשפחתך ולחבריך, אין בריחה מבעיות ואפשר לסמוך עליך. המזל היורד הוא שור הנותן מידה של יציבות, סבלנות ויש למעשה לקבל תכונות אלה כדי לייצב ולאזן את מערכות היחסים רבות העצמה והאנרגיות. הנך נוטה לעתים  לקיצוניות וקיימת שנאה ואי קבלת ביקורת.
 רום השמיים  אריה  כוכב  השליט  שמש מסמל את התדמית בציבור   וסוג  הקריירה
השנה עקרבים  ועקרביות,רום השמיים נימצא   באריה ומראה על הקשר של הזהות העצמית להישגים המקצועיים. כאן באים לידי ביטוי האיכויות שאנו רוצים שאנשים אחרים יראו שקימות בנו. חשוב מאד  לכם  השנה  להיות מוערכים כמישהו ולא רק כסתם ככל  האדם !. יהיה לכם קונפליקט  השנה  בין הקריירה לחיי המשפחה.
 לאישה עם רום השמיים כזה עשוי הדבר לעתים לציין שאולי  הבעל הוא 
מצליחן ובעל קריירה במשפחה , הסכנה שהזהות תהיה תלויה אך ורק במעמד. השנה ישנה לאם יש חשיבות רבה.לאלה שיש להם אימהות אתם  זקוקים לקריירה עם כוח וסמכות וזה יהיה בהתאם למיקום
! הכוכבים שלטי הבית  של  מזל  עקרב בבית שמונה   הם פלוטו  ומאדים ,
. מקצועות אופייניים: עניני מדינה, ילדים, דרמה ויצירה.
השמש מראה על אפשרויות הגדילה והמימוש. ביטוי העצמיות.
השמש בעקרב קשורה ליסוד המים ולאיכות מקובעת. עולם הרגשות הוא עז ביותר למרות שלא תמיד הדבר נראה בגלל השליטה העצמית הגבוהה. עניין רב במין ובמיסטיקה. קיימת יכולת מיקוד גבוהה ויכולת חזקה להבין את המניעים הנסתרים של האדם ממול. קיים קיבעון רגשי וקשה לזרום, יש פחד מאיבוד שליטה.
 השמש בבית 8 מראה על צורך להתגבר על המגבלות הרגילות בקשרים עם אנשים אחרים ולהגיע לעומק רב יותר. קיימת יכולת להרוויח דרך כספים של אחרים
ההיבט שמש-מאדים מפריע לביטוי השמש ומראה גם על:
חוסר מנוחה. פעלתנות יתר. מריבות. סכנת תאונות. אהבת סיכונים. דעה עצמית. התנגדות לכל דבר. נטייה לבעיות בריאות. בעיה עם סמכויות.
ההיבט שמש-פלוטו עוזר לביטוי השמש ומראה גם על: יכולת לעשות שינויים בחיים ובאישיות. כוח שליטה.
הירח מראה על עולם הרגשות והבסיס הנפשי. התגובות התת הכרתיות.
הירח בגדי בית  10 שליט כוכב  סטורן קשור ליסוד האדמה ולאיכות יוזמת. הרגשות מאופקים ורציניים. קשיים או חוסר אהבה בילדות הופכים למשקעים רגשיים ולנטייה לפסימיות. קיימת היכולת להקריב תענוגות מידיים לשם אמביציה ארוכת טווח. קיים צורך בביטחון שנותנת הקריירה ויש יכולת עבודה קשה והרבה משמעת עצמית אשר קשורה ליכולת ארגון ותכנון.
 הירח בבית 10 מראה שהשנה   מחפשים  אתם את הסיפוק בעזרת קריירה ומעמד ציבורי. יתכנו מספר שינויים בקריירה.
ההיבט ירח-נוגה מפריע לביטוי הירח עקרבים  תירגעו : יודעים שאתם  עצבניים  !
בעיה בהבעת רגשות. חיי בית קשים. מתח בין הצרכים הארוטיים לצרכים הרגשיים יכול לגרום לבעיה בבחירת בן זוג.
מרקורי מראה על האינטלקט והיכולת התקשורתית.
מרקורי במאזניים קשור ליסוד האוויר ולאיכות יוזמת. תנצלו  את  היכולת שלכם  השנה
 את מרקורי שנימצא בבית הזוגיות וחתונות , בבית 7   מיקום  זה נותן יכולת טובה   לביטוי  ולאינטליגנציה שלכם .נכון שקיים  רצון להגיע לאיזון והרמוניה מושלמת לכן יש קושי בקבלת החלטות.
 מרקורי בבית 7 מראה על יכולת לימוד רבה דרך שותפים לחיים. קשה להסתפק בבן זוג אחד.
 ההיבט מרקורי-צדק אופטימיות. עצלנות. ראית החיובי בכל דבר. קיים הרצון לחלוק רעיונות עם אחרים. מזג טוב. יכולת אינטליגנטית. מוח פעיל.
ההיבט מרקורי-נפטון יצירתיות. דמיון. פוריות מחשבתית. נטייה לאומנות. אופי נחמד ואדיב. שנאה למצבים לא נוחים. יכולת כתיבה. אידיאליסטיות. משיכה לרוחניות.
ההיבט מרקורי-כירון יכולת מחשבתית גבוהה. יכולת תקשורתית גבוהה.
נוגה מראה על חיי הרגש והאהבה. יכולת הביטוי הרגשי.
נוגה במאזניים קשורה ליסוד האוויר ולאיכות יוזמת. ישנו צורך עז להיות מעורב במערכות יחסים והן לרוב הרמוניות. הקשרים עם אנשים אחרים מבוססים על שיווין ואיזון.
 נוגה בבית 7 מראה על נישואין מאושרים,. קיימת הרבה אהדה מאחרים. אלה שלא  נשואים  עדיין   השנה יש חתונה אלא אם אתם  מחפשים אידיאל לא מציאותי!! 
שימו  לב!! הרווקים  והרווקות ,נסיכים  ונסיכות  יש  רק  באגדות !
.ההיבט נוגה-צדק טוב ליחסים. טוב לעסקים ושותפויות. פופולאריות. תרבותיות, אסתטיות, אומנותיות. יכולת  ביטוי ודיבור טובים מאד.
מאדים מראה על היכולת האסרטיבית. התשוקות.
מאדים באריה מאדים בבית 5 קשור ליסוד האש ולאיכות מקובעת. ביטחון עצמי ויכולת ביטוי דרמטית. יש הרבה אנרגיה ואהבת אנשים, כל עוד מקבלים משוב חיובי. אפילו חנופה מתקבלת לעתים בברכה, בגלל הגאווה.
 מאדים בבית 5 מראה על אופי חזק ותחרותי. קיימת התעניינות באומנות, רצוי בהקשרה הדרמטי. יש רצון להיות מעורב ברומנים.
 צדק בבית 11  מראה על אפשרות ההתפתחות. אופן השיפור העצמי.
צדק בדלי קשור ליסוד האוויר ולאיכות מקובעת. הצורך להתפתח קשור ליכולת להיות יוצא דופן, פתוח ועצמאי. עלול להיות הצורך להיות יוצא דופן בכל מחיר.
 צדק בבית 11 מראה על חברים רבים וטובים. הפופולאריות רבה ורוב השאיפות מתגשמות.
 ההיבט צדק-נפטון אומנותיות. עניין במיסטיקה. רגישות. בלבול מפילוסופיות. אופי לא קונבנציונאלי. אידיאליסטיות והומניטריות.  התעניינות בדת.
ההיבט צדק-כירון: קיימת תחושת שליחות. הרגשה של שוני מאנשים אחרים.
שבתאי בבתולה בבית =6 =מסמל את בית העבודה  מראה גם  על הקשיים והלימוד דרך התמודדות.
שבתאי בבתולה קשור ליסוד האדמה ולאיכות משתנה. קיים דחף לתשומת לב לפרטים ולהראות יכולת תפקוד מעשית הנובע מביקורת וחוסר הערכה עצמי.
 שבתאי בבית 6 מראה על יכולת ארגונית גבוהה. קיים רצון חזק לסדר אשר מחפה על פחדים תת הכרתיים. יש להישמר עקרבים  השנה   מסכסוכים במקום העבודה.
 ייתכנו מגבלות הנובעות ממחלות או מרגישויות גופניות. כדאי לבדוק את הקשרים הפסיכוסומטיים.
ההיבט שבתאי-אורנוס  קונפליקט - חופש/אחריות, סיכונים/ביטחון. מתחים. דפרסיה. הרסנות במבנה החיים. נטייה לתאונות ואלימות. קיים רצון פנימי לכוח, לשליטה. חוסר סבלנות וחוסר טקט
. ההיבט שבתאי-פלוטו:   כפייתיות. הרס עצמי. מלנכוליה. בדידות.
אורנוס בבית 12 בדגים קשור ליסוד המים ולאיכות משתנה מסמל את בית התת  מודע ,רוחניות ,  טיפולים אלטרנטיביים, בתי  חולים ,  מקומות. השפעות אורנוס במזל כלשהו הן השפעות של דור שלם ואין להתייחס אליהן בצורה אישית מדי. קיים ניגוד בין הרצון להיות שונה ועצמאי לבין הצורך לעזור לנזקקים. יש צורך להשתחרר ממגבלות והדחקות תת הכרתיות. 
 אורנוס בבית 12 מראה על קשר חזק לקולקטיב ולתת ההכרה. ישנה יכולת לחוות דברים ששייכים ל 'דברים שמעבר'. בעזרת תרגול נכון ניתן לפתח את הכוח לחדור ולהבין את תת ההכרה. ניתן לקבל הרבה ידע ממאגרי מידע קולקטיביים. יש צורך בתקופות התבודדות יזומות לצורך התנקות והתאזנות. במידה ולא יהיו תקופות כאלה בצורה יזומה, עלולים להיות תאונות ואשפוזים אשר יאלצו זאת. 
 נפטון בבית 11 =נפטון בדלי עקרבים השנה  דגש על  מטרות  בחיים , משאלות לב ,ועבודת צוות ,מזל דלי שייך  ליסוד האוויר ולאיכות מקובעת.
 השפעות נפטון במזל כלשהו הן השפעות של דור שלם ואין להתייחס אליהן בצורה אישית מדי. קיימת אידיאליזציה רבה ורצון לחברה מושלמת ויוצאת דופן בכל מחיר.
 נפטון בבית 11 מראה על צורך במציאת מטרה נאצלת, לא אנוכית לחיים אשר תאפשר עזרה לחברה האנושית. התפישה היא הומניטארית מאוד. קיים צורך להיות מעורב בקבוצות וארגונים העוסקים במטרות הומניטאריות או רוחניות. יש חשש שמקצת מהחברים או מקבוצות מסוימות יתגלו כרמאים או כמוליכי שולל. לעתים קשה למצוא את המטרה האמיתית בחיים ולעתים תהיה מטרה זו דמיון בלבד.  
ההיבט נפטון-כירון קשר לעולמות רוחניים או דמיוניים. צורך להעניק.
 
פלוטו בבית 10 מראה על מורכבות בנושא של המיקום החברתי והקרייריסטי
פלוטו בגדי קשור ליסוד האדמה ולאיכות יוזמת. לדור זה יש צורך בהתחדשות המבנה החברתי תוך הרס המעמדות. הקריירה תעבור מהפכים שונים. תיתכן מחזוריות של עלייה גבוהה, נפילה ושוב עליה. במידה ומבינים את התהליך ניתן לשנות את אופי הקריירה ובכך למנוע נפילה. העבודה עצמה תהייה תובענית ויהיה צורך להיות מעורב בה רגשית. קיימת האפשרות של פחדים מאחריות קרייריסטית וחברתית. במקרים קיצונים יודחק הפחד והצורך למעמד ויראה כחוסר אמביציה.
כירון בבית 11 מראה על פחד מקבוצות והרגשה של אי התאמה
   {כירון  מסמל כאב  פחדים  } כירון בדלי קשור ליסוד האוויר ולאיכות מקובעת. קיים צורך להיות מעורב בחברה ובקבוצות שונות אך קיימים פחדים אשר מפריעים. ישנה היכולת לתרום בארגון קבוצות ובתרומה של מקוריות וכדאי לנצל ולפתח זאת. קיים קשר לקבוצות ריפוי או קבוצות רוחניות. ניתן לפתור בעיות פסיכולוגיות רבות בעזרת קבוצה.
חלק המזל בבית 10 מראה על יכולת מצוינת להרוויח כספים. תיתכן עמדה ציבורית חשובה. חלק המזל בגדי מראה על יכולת להרוויח כספים מיכולת ניהול. תיתכן עמדה ציבורית חשובה. תנצלו את השנה לקריירה  והתפתחות,
ראש דרקון   בגדי וכך הזנב בסרטן ראש דרקון בבית 10 מראה על הצורך להדגיש את החיים הציבוריים והקריירה ולא להסתגר בבית ובמופנמות יתר.
. צריך להבין את היחס והאיזון בין הבית לקריירה. צריך לנסות לפתח את המעמד ולא להסתגר בתחום הבית בלבד.
לילית בשור בבית 2 מראה על בעיה הקשורה להרגשת חוסר ביטחון
לילית בשור. יש הבנה של יופי ואומנות. צריך להיזהר מרכושנות יתר.  הדבר עלול להקצין את היחס לכספים ורכוש, חומרנות יתר או התעלמות מחשיבות הכסף.
 
תאריך   424/10/2009  שעה 6  בבוקר 
 

שם מלא   טלפון   אימייל   הערות