תחזית מזל סרטן

בכללית זו שנה מבורכת עם תנצלו את כישרונכם הטבעי שהשנה מקבל אנרגיה משמים והתחברות לתובנות פנימיות לאינטואיציה חזקה לראות מעבר למה שאחרים רואים ,
סרטנים השנה ישנה בכם  פתיחות מחשבתית ויכולת להבין את הבלתי נודע, יכולת להבין את תת ההכרה   הדמיון רב, וכדאי לנסות ליישמו בצורה מעשית.
כדאי לא לדאוג יתר על המידה. נצלו השנה את  האנרגיה התקשורתית שתעזור לכם השנה בניצול משאב הכתיבה שבולט במפה שלכם השנה, אתם יכולים להרוויח כספים בעזרת האינטליגנציה האישית.ונושא  התקשורת והכתיבה יהיו רווחיים
התקשורת תזרום  בקלות וביעילות. הגישות המחשבתיות אינטלקטואליות מאוד.
המוח מהיר והחשיבה נוטה לחשוב  על דברים רבים ככל האפשר
למרות  שניראת נוטה לשטחיות.ועל סתם עניינים  
 
יש בכם השנה  עוצמות פנימיות. ועיסוק רב בענייני האגו והערך העצמי. עיסוק זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורות שונות. יתכן שהביטוי של אנרגיה זו יהיה הניסיון להשתלט על אחרים ופיתוח  כוחניות.או ביטוי אחר של אותה אנרגיה  הוא הניסיון לא לתת לאחרים להשתלט על האגו שלכם , תוך התפתחות ההרגשה שאולי לא שווים מספיק. זה בבסיס להרס עצמי אשר יכולה  להוביל  לסרטנים חלשים באופיים{ תלוי היכן נימצא כוכב  המרס ואיזה היבטים הוא עושה} ולכן תתחזקו ולכו על  בניית משהו חזק וטוב יותר. כדאי לנצל את היכולת היצירתית הגבוהה וכך לפתח את החלקים הגבוהים יותר ולא להישאר בשלב ההרס העצמי. הקשר עם בני המין השני תורם ישירות להרגשת הערך העצמי השנה . תיתכן הצלחה למרות הסיבוכים אם לא נאבד את האמונה העצמית.
השמש במזל סרטן זה אומר עליכם  שאתם  חזקים ומחוזקים.השנה,  הגישה לחיים היא מתלהבת וחמה עם הרבה אמביציה . דמיון. אינטליגנציה. אינטואיציה.
השמש בסרטן קשורה. ליוזמה דוחפת  אתכם קדימה  להצלחה אבל הרגישות הרבה מפריעה וגורמת להליכה של שני צעדים קדימה ואחד אחורה. עולם הרגשות דומיננטי והדבר מוביל לרצון לטפל באחרים. יתכן שיהיה לכם מצבי רוח רבים ומשתנים אשר שיפרעו ליציבות. אתם בחיפוש  מתמיד  אחר הגנה וסביבה בטוחה.
השנה יהיה בכם :ועם זאת גם  שמחת חיים.תהיה בכם השנה , אישיותכם תהיה  רגועה פתוחה ופילוסופית. אינטלקטואליות. הישגים והצלחות יגעו מהשטח האינטלקטואלי
רצון לחופש  ומקוריות בולט.במזלכם, התפישה השנה סרטנים היא  רחבה ופילוסופית על  החיים. באהבת  טיולים ולימודים.
 תיזהרו  מאגוצנטריות. ממתחים עצביים. יתכן שתסבלו  מחוסר שקט.יתר התרחקות  ואינדיבידואליות. עקשנות והפכפכות. רצונות ונקודות מבט ישתנו 
יש נטייה תת הכרתית לחוסר סבלנות ואימפולסיביות. וכדאי להיזהר מהתפרצויות זעם  ניתוב האנרגיות האישיות והאגרסיביות הוא במיטבו תוך כדי עיסוק עם קבוצות וארגונים.  ישנה עקשנות רבה וסיבולת גבוהה. יש אהבה לרכוש. וקיימת יכולת אומנותית.
בכללית   הדיבור וההילוך יראו מהירים מדי לאחרים , אבל חוש ההומור וההתעניינות באנשים מגינה עליכם שלא תראו מתנשאים  ,
פיתחו את הכישרון היצירתי.את  השראה. את הדמיון המפותח שלכם . או את   אהבת מיסטיקה, ובמיוחד כל מה שקשור בים.זה ירגיע  את  מתחים.ואת  מאבקי הכוחות עם אחרים. יש בכם השנה מאגר אנרגיה גדול. ורצון לשנות אחרים.
יתכן והתנסויות יוצאות דופן בעקבות טיולים  ויביאו לרווחים ,ולהתפתחות , הצורך להתפתח קשור ליכולת להיות יוצא דופן, פתוח ועצמאי. הצורך להיות יוצא דופן בכל מחיר.בולט במזלכם השנה למרות שיתכן שיהיה גם  עליות וירידות בלתי צפויות בחיים.עם  נטייה למהפכנות.
 
 
קריירה ופרנסה
היכולת  שלכם השנה  להרוויח כספים בקלות. יהיה מזל טוב אשר יעזור.
ישנו  בלבול בכל מה שקשור לקריירה. השנה חשוב  יהיה  לכם להיות מפורסמים וידועים  לעסוק ביופי, בזוהר. יכול להיות גם בלבול  בקשר לקריירה אותה מחפשים, לא תמיד תזכו  להערכה הנכונה על העבודה וההשקעה השנה . העבודה  תשרת את רצונותיהם של אנשים אחרים. המפה   מראה על מצבים פיננסיים משתנים. הביטחון והסיפוק יהיו קשורים למצב הפיננסי.תשמרו על הכסף עם שכל והיגיון ולא לעבוד עם הרגש , השנה בולט היכולת שלכם להרוויח כספים בעזרת האינטליגנציה האישית. תקשורת וכתיבה יהיו רווחיים.

עבודה

השנה אתם מחפשים  משמעות דרך עבודה ועזרה לזולת. ויחסים טובים עם חברים לעבודה. חשוב לשמור על איזון  וזהירות   מהפרזות. הבריאות תהיה טובה.
 כדאי להיזהר מקשיים וסיבוכים  רמאויות בתחומי כספים הקשורים לאחרים דרך עסקים או חתונות וגירושין. כמו כן כדאי להיזהר מנטייה לפתור בעיות על ידי בריחה בעזרת אלכוהול סמים דמיונות וכדומה. תיזהרו  מאידיאליזציה רבה תיזהרו מהתחברות   מושלמת ויוצאת דופן בכל מחיר. שקשורים לעולמות רוחניים או דמיוניים.
 
יחסים מערכות יחסים
מורכבות וקשיים בנושא מערכות היחסים. מערכות היחסים ישמשו ככלי להתפתחות עצמית. ההתפתחות תהיה דרך משברים. מערכות היחסים יסתיימו ויבנו מחדש, בין אם על ידי החלפת בן זוג ובין אם על ידי שינוי קיצוני של אותה המערכת. יתכנו מאבקי כוח ובגידות. רמת החושניות גבוהה ויש רגישות ליופי וצורך בנוחות פיסית.
 התבוננות פנימית ועמוקה אל תוך עצמכם תוכל לגרום להבנה ולשינוי התבנית של ההתרחשויות החיצוניות. קיימת היכולת לראות את המבנה הפסיכולוגי של אנשים אחרים וכך לשלוט או לעזור להם.
יהיה  בכם השנה קונפליקט בין רעיונות רוחניים לדחפים מיניים. תיזהרו מניצול מני כל שהוא . הרגישות לרגשות של אחרים גבוהה מאוד  
תרגישו צורך להיות מעורבים  בחברה ובקבוצות שונות למרות שיש בכם  פחדים אשר יפרעו . תרומה  בארגון קבוצות על ידי  מקוריות וכדאי לנצל ולפתח נושא זה .חשוב לקבל  ולהבין את ערכיו של מישהו אחר, לא להיסגר בתוך העולם האישי. . צריך להבין את היחס והאיזון בין האגו לבין נתינה זוגית  צריך ללמוד להיות פחות אגוצנטרי ולהיות יותר מעורב ועוזר להתפתחות בונה של הקשר הזוגי
 
 
.לסיכום סרטנים מזל טוב ומה שלא יהיה תמיד יהיה טוב !!העיקר שמרו על בריאות ושמחת חיים,
שלווה הכל יסתדר ,הקשיים מחשלים ומאתגרים עוזרים להתפתחות אישית ,לביטחון ושלווה רגשית.

שם מלא   טלפון   אימייל   הערות