במעברים וקידומים הכוכבים מכשלים או מאתגרים?
 
הידיעה על אירועים ואנרגיות שונות של הכוכבים במעבר על מפת הלידה שלנו, ניתן ללמוד לנתב נכון ולרתום את האנרגיות שנוצרות במהלך חיינו עם מעברם של הכוכבים במפת הלידה, האסטרולוגיה מניחה שקיים קשר בין מצבים משתנים במערכת השמש, לבין התרחשות על פני כדור הארץ, בין הכוכבים לבין חיינו האישיים.

מפת הלידה הינו צילום של השמש, ירח, ושמונת כוכבי הלכת כפי שנראו ברגע לידתו של האדם וממקום לידתו על פני כדור הארץ בגזרת שמיים מסוימת, תמונת שמים זו ייחודית ואישית כמו טביעת אצבע שייחודית לכל אדם בהיוולדו, זו תמונה יחידה במינה, מפני שהיקום נמצא כל הזמן בתנועה מתמדת, כדי להשתמש באסטרולוגיה ככלי עזר לתכנון יעיל של דרכנו בשבילי החיים, האסטרולוגיה נותנת לנו מודעות ומיידעת אותנו על אירועים שיתרחשו במשך החיים שלנו, הידיעה מראש,  מספקת לנו מידע על האנרגיות החדשות שיכנסו לחיינו בתקופות השונות של חיינו, האסטרולוגיה זו שפת קודים שאסטרולוג טוב יודע לפענח והידיעה עצמה מאפשרת לבעל המפה לנהל את חייו מתוך מודעות למגבלות או לניצול נכון של הכישרונות והאנרגיות שאיתם נולד, הוא יכול ללמוד לנתב הזדמנויות שנוצרות בעקבות תזוזת הכוכבים בשמים,  אסור לנו להאשים את הכוכבים במה שקורה לנו, ואסור להתייחס לעצמנו כקורבנות, אלה נלמד לשתף פעולה עם היקום, נלמד לקחת אחריות ויזמה לקידום חיינו.

חשוב לזכור שמהלך הכוכבים במשך חינו אינם גורמים למה שעלול להתרחש בחיינו, אלה הם מעוררים, מדגישים,  ומשקפים את הלחצים הפנימיים ואת הדחפים החיצוניים המורגשים בתקופת מסוימת בחיינו.

במפת קידומים ומעברים. האסטרולוגיה מיידעת על האירועים הצפויים בחיינו על האנרגיות החדשות שיוצרו,  עצם הידיעה יכולה לעזור ולהועיל להתפתחותנו ולקידומנו האישי לדעתי, האסטרולוגיה מאפשרת טיפול נכון יותר היא נותנת פרספקטיבה נכונה, ונותנת יכולת תמרון ואפילו תכנון, לנתב את חיינו בהדרך המתאימה לאופיינו, לדוגמא: כשכוכב מרקורי נמצא בהילוך אחורי הוא גורם לאי הבנות בתקשורת האישית ובכללית, הנסיגה של כוכב מרקורי גורם לקלקולים של מכשרים חשמליים, גורם שאנשים לא מובנים בתקופה זו, הידיעה על מעבר זה ולכל אחד הוא יכול להימצא בתחום חיים מסוים, זה נותן אפשרות בתקופה זו . לבדוק מסמכים ביתר קפדנות ולקרוא כל שורה בהסכמים חתומים, ללמוד לא להתעצבן כשהמחשב מתקלקל, או הרכבת והאוטובוס מאחרים. הטלפון נותק, אם יודעים לא מבזבזים אנרגיה על להתעצבן! בתקופה של מרקורי ברוורס מראה על אופן התקשורת, דיבור, הסכמים, ועיסוק עצמי טפל,  אנשים עסוקים בלהגיב במקום להקשיב.
במפת מעברים וקידומים רואים את התהליך הרגשי שאדם עובר בנוסף להתפתחות האישית, בעבודה, בקריירה ובזוגיות.  

במפה זו בודקים בעיקר את הכוכבים הרחוקים מהשמש הלא אישיים והם: נפטון,  פלוטו,  ואורנוס, באיזה בתים הם נמצאים ובאיזה זוויות והיבטים הם נמצאים בינם לבין עצמם ולבן כוכבים אחרים במפת הלידה כוכבים אישיים וכוכבים מקשרים כמו שבתאי וונוס שגם הם עושים מעבר על מפת הלידה, בודקים באיזה בית הם נמצאים ובאיזה סימן, יש הבדל בין ונוס בטלה לבין ונוס בסרטן.
אנו בודקים את הזויות המעלות, ובאיזה תחום חיים. האם יפעלו בשנה הבאה? האם הם זורמים או מאתגרים את בעל המפה להתאמץ יותר? או שמא הם נותנים חלון הזדמנויות חדש מדהים בזרימה הקלה של האנרגיות, כמו מציאת בן זוג לאלה שלא נשואים, או חיזוק זוגיות חלשה או אפשרות התקדמות לתפקיד חדש בעבודה. 

שם מלא   טלפון   אימייל   הערות