תחזית לברק אובמה - נשיא ארה"ב

מאת אסתר באין,
28/04/2009

שם בעל/ת המפה: ברק אובמה 4/8/1961 שעה 19:54, הונולולו, הוואי
ברק אובמה: הנשיא האמריקני החדש, שעשה ועושה היסטוריה.
 ברק אובמה: הנשיא האמריקני החדש, שעשה ועושה היסטוריה.ניבחר ביום היסטורי לארצות הברית, שמשביעה בזמן גרוע מבחינת הכוכבים נשיא שחור צעיר וחסר ניסיון, לאיש שיוליך אותה במי המשברים הסוערים אל חוף מבטחים. האומנם יצליח במשימה כבדת המשקל, המעט הבלתי אפשרית הזו למרות מצב הכוכבים?.כמו .כלכלה  עולמית  מתרסקת ,שפעת החזירים המפחידה את העולם.רעידות אדמה בעולם במקומות בלתי צפויים!
איטליה ,מכסיקו .ועוד לא נגמרו ההפתעות של העולם
 ניתוח מפה: ברק  אובמה    נולד  בשנת     4/8/1961   בשעה 19/54/  בהונלולו  הווי   .ארה"ב
 במפת הלידה של נשיא ארצות הברית ברק חוסיין אובמה
במפה זו קיימים 3 מזלות אשר מהווים בסיס עיקרי לאישיותו  של ברק אובמה . הבנת שילובם מאפשרת את הבסיס להבנתו את אישיותו.  להלן הפירוט של מזלות אלו ורמת חשיבותם באחוזים:

אריה  %46.15
 מזל אריה LEO.  הוא מזל אנרגטי, יציב זהיר ומוחצן. מזל אריה הוא מזל של מנהיגות ושל הצורך להיות במרכז. האריה הוא מזל דרמתי מאוד וכל פעולה נעשית בצורה תיאטראלית. הוא נדיב ואמיץ בדרך כלל. מזל אריה הוא עקשן ולא ניתן להזיזו בקלות מדעותיו. מזל אריה שולט על הלב והגב. כוכב שליט שמש.

תאומים  %19.23
מזל תאומים GEMINI. הסמל מיצג את המספר שניים. מזל זה הוא יסוד אויר, משתנה, חיובי. לכן הוא תקשורתי, מסתגל בקלות ומוחצן. התאומים הוא מזל צעיר, הילד הנצחי. הוא צריך תקשורת והחלפת מידע עם כמה שיותר אנשים. הוא אינו רוצה להתעסק עם דברים 'מלוכלכים' כמו רגשות והתעמקות. הוא מעדיף לדעת קצת על הרבה נושאים. האישיות של תאומים נוטה לאמביוולנטיות והוא יכול להיות אדם שונה במצבים שונים. הוא חסר מנוחה ואוהב להתעסק עם כמה שיותר דברים ולא לאבד אופציות. מזל . כוכב שליט כוכב.

דלי  %11.53
מזל דלי AQUARIUS זהו מזל תקשורתי אינטלקטואלי, זהיר ומוחצן. מזל דלי מחפש את התפישה הרעיונית המרכיבה את המציאות. זהו מזל המעורב בארגונים שונים ואוהב להיות בקשר עם אנשים, עדיף בקבוצות. מזל הדלי חייב להרגיש חופשי ואינו יכול לסבול את הרעיון של להיות מוגבל למישהו או למשהו. הוא אוהב דברים מתקדמים, מודרניים, לשבור מסגרות קיימות וליצור מהפיכות. דלי הוא מזל הומניטארי השואף לעזור לאנושות בגדול. הוא אינטליגנטי, מקורי ובעל כושר המצאה. מזל דלי כוכב שליט אורנוס.
המרכיבים האנרגטים של המפה (פלנטות פנימיות ואופק) הם כדלקמן:

 אש= 6     -     אדמה= 3   -  מרכיבים אנרגטיים אלה מראה על האנרגיות הפנימיות : 
 האש של   אובמה דוחפת אותו פנימית להתפתח ולהשיג ,
 אויר= 3
 מים= 3
כאן רואים את דרך הפעולה : יוזם= 2   מקובע=6   משתנה= 7

להלן פירוט נקודות האופק ורום השמיים:

האופק
האופק של אובמה  במעלה ה-26/59   במזל דלי  בסוף בית 12  שמשווייך למזל דגים וסוגר את המעגל אסטרולוגי מיקום זה של אובמה  מראה על תפישת עולמו  הרחבה וכללית.הוא  מסתכל על אירועים, אנשים ואפילו על עצמו בצורה לא אישית. כיון שעל מזל זה שולט גם שבתאי, הרי כאן מיקום זה של האופק  נותן לאובמה  את היכולת לעשות את הדבר הנכון או להשתייך לקבוצה הנכונה. מיקומו של שבתאי במפה חשוב מאד. כיון שגם אורנוס שליט על מזל זה, הרי במיקום זה יש לאובמה גם  את הצורך לפעול למען הכלל.לבן מזל באופק  זה  נותן את היכולת  לראות את  החזון לעתיד טוב יותר ותמיד  הוא  בעל תקווה. קיימת באובמה  אהבה אל החדש והמהפכני. לעתים לוקה ביתר אידיאליזם. כיון שזהו מזל מקובע לא מוכן להרגיש שמצבים יוצאים משליטה, או שמאיצים  בו קיימת באובמה  אהבה לחברה אבל בניגוד לשמש במזל דלי ישלו  פחות עניין  בהתעסקות בארגונים.אוהב  להכיר אנשים חדשים אבל יש  לו  חוסר סבלנות כלפי אנשים שדורשים יותר מדי.
 המזל היורד של אובמה  הוא אריה כאשר לשני המזלות יש הרבה מן המשותף. הדלי שמחפש איכות וחופש נמשך לאדם בעל השפעה, מעמד ולעתים אפילו נוטים להשתמש באחרים כדי לזכות בכוח, חשיבות ומעמד.

רום השמיים
רום השמיים בקשת מראה על היכולת של אובמה  להגיע להגשמה ומשמעות בחיים דרך הצלחה, קריירה ומעמד. חשוב לו  מאד להראות בציבור כאדם בעל כוח, מצוינות ויכולת מנהיגות. מיקום זה ברום השמים מאפשר לאובמה לעבוד במחיצתם של אנשים אחרים אבל חשוב   מאד שתהיה לו  מידה של אחריות ומרחב פעולה. קיימת בו  היכולת לארגן אנשים אחרים. אופן העבודה של   אובמה  מלא מרץ, אנרגיה, חזון. בילדותו הייתה לו ההתרשמות מהאם כאישה דרמטית, אלוהית, או שמשמשת כמקור לימוד והדרכה.
מקצועות אופייניים: דת, משפטים, חינוך והוראה, ספורט, בנקאות פוליטיקה, פילוסופיה, משחק, טיולים, עסקים עם חו"ל.

השמש מראה על אפשרויות הגדילה והמימוש. ביטוי העצמיות.
השמש באריה מראה על  אישיותו מלאה ביטחון. אופי חם, תומך ואוהב אנשים. קיים בו  צורך תמידי לקבל תגובות אוהדות מאחרים וצורך עז להיות במרכז. התגובות נוטות לבוא לידי ביטוי בדרמטיות ובגאוותנות. 
השמש בבית 6 מראה על יכולת לעבודה מסודרת ויעילה. יתכנו מספר שינויים במקום העבודה.
ההיבט שמש-נפטון :מפריע לביטוי השמש ומראה שיש  לו גם
השראה.וגם בלבול . בעיה עם האגו.יש  לו  יצירתיות. רגישות. ויכולת מיסטית ויצירתית. חולמניות. סימפטיות.

הירח מראה על עולם הרגשות והבסיס הנפשי. התגובות התת הכרתיות.
הירח בבית 3  של אובמה בתאומים התגובות של  אובמה  במיקום זה של הירח שלו . הן מהירות מאוד ומצבי הרוח חסר מנוחה. קיים בו  פחד משעמום ומבדידות. יש לו קשר טוב למילים ונטייה לדבר הרבה, לכן היכולת התקשורתית גבוהה מאוד. השיטה  פנימית  להפיג מתחים וכאבים .היא ההומור בנוסף לנטייה לברוח מבעיות רגשיות בעזרת מילים.את ה ביטחון השיג  בעזרת לימודים ותקשורת עם אחרים.
הירח בבית 3 מראה על אהבת שינויים וטיולים. קיים בו  צורך בידע וקשרים שונים עם אנשים בכדי להרגיש טוב ובטוח. יש לו דמיון. אינטואיציה. אינטליגנציה. זיכרון טוב. כשרון ספרותי. תקשורתי. צורת ביטוי ישירה ונקיה.
שמחת חיים. פופולאריות. פילוסופיות. טוב לעסקים. אופי טוב ונוח. סימפטיות, חברותיות, מוכן תמיד לעזור. הצלחה בנסיעות לחו"ל.יש לו  אנרגיה טובה וחיובית, מצב רוח טוב. נטייה לאופטימיזם. 
ירח-פלוטו מפריע לביטוי הירח ומראה גם על: שיש לו
משברים בחיי הרגש והבית. רגשותיו עזים ומתפרצים. בעיות עם נשים. יש לו  צורך לשלוט וקיימת בפנימיותו  נטייה להדחיק את הרגשות. הרס עצמי.  ירח-פלוטו-ה משברים בחיי הבית והרגש. ורגשות עזים. הוא חייב ללמוד שחייב להשתנות.יתכן שתפקידו כנשיא של המדינה הגדולה בעולם תגרום  לו  אתגרים רגשיים כל כך  חזקים   שיגרמו לו לשינוי . והתעניינות בפסיכולוגיה.
ההיבט" ירח-כירון מפריע לביטוי הירח ומראה גם על:אפשרות 
למשברים בעולם הרגש.ועל יכולת  רוחנית.

מרקורי  כוכב התקשורת שנימצא  במזל אריה בית השמש של  אובה  מראה על האינטלקט והיכולת התקשורתית. הגבוהה שלו ועוד בבית 6  שמסמל את מיקום העבודה .לא פלא  שכל העולם אוהב ומאמין לדבריו כשהו  מרצה בפני קהל גדול,,
מרקורי באריה קשור ליסוד האש ולאיכות מקובעת.יש לו  מוח יצירתי. התקשורת של אובמה   חמה ונוטה להיות דרמטית. יכול לקשר בין רעיונות לא רק על בסיס אינטלקטואלי אלא גם בעזרת אינטואיציה.
מרקורי בבית 6בנוסף לעבודתו של אובמה זה מיקום שמראה גם על בעיות בריאות הקשורות למתחים ולחצים  פסיכוסומאטיים. לאובה כמו לכל אחדיש  גם  ליקוי בשיפוט. התרחבות יתר.על  חוסר ריכוז. ונטייה לחוסר זהירות ושכחה בעיקר בדברים קטנים. אופטימי. ורצון ללמד ולחנך.
מתחים. דאגנות. פסימיות. חוסר ביטחון אינטלקטואלי. מעשיות. רצון לשלוט בסובבים. דיכאונות. בעיה בלהודות בשגיאות. קשה להיות פופולארי, או להגיע להצלחה. אין יכולת חברותית. ביישנות. פחדים.

נוגה: כוכב שמסמל אהבה וגם  כסף ורכוש ומראה על חיי הרגש והאהבה. יכולת הביטוי הרגשי. הנוגה  של אובמה נמצאת בסימן סרטן בקשורה ליסוד המים ו,.יש לאובמה רגישות גבוהה וצורך בביטחון במערכות יחסים ובהקמת משפחה. אימהיות ורגשי הגנה מפותחים.
נוגה בבית 5 מראה על התעניינות באומנות. במהלך החיים יהיו רומנים נעימים.
ההיבט נוגה-כירון עוזר לביטוי נוגה ומראה גם על: קסם אישי. קשיים להגיע לסיפוק במערכות יחסים.

מאדים:  מאדים בבית 7קשור לאנרגיה של עשייה   ועל היכולת האסרטיבית. התשוקות. של אובמה
מאדים בבתולה . האנרגיה  של אובמה במיקום זה של מאדים . מכוונת לעניינים מעשיים. קיימת בו  צניעות וביקורת עצמית גבוהה, עד כדי פגיעה בביטחון העצמי. יש לו תשומת לב לפרטים הקטנים ויש לו צורך פנימי לטפל באחרים.
מאדים  מראה על חתונה מהירה, לרוב מבוססת על משיכה מינית עזה.וגם  אפשרות למאבקי כוח עם בני זוג או שותפים.
ההיבט מאדים-שבתאי   כושר ארגוני. יכולת להשיג מטרות. קיימת משמעת עצמית. נטייה לרגשות תסכול.

כוכב צדק צדק בדלי צדק בבית  12מראה על אפשרות ההתפתחות. והצורך לשיפור העצמי.
 לאובמה קיים  הצורך להתפתח  ויכולת להיות יוצא דופן, פתוח ועצמאי. חייב  להיות  יוצא דופן בכל מחיר.
 עובדה:להיבחר  לנשיא השחור  בארצות הברית שעד לפני שלושים שנה. השחורים לבני אדם נחותים.
צדק בבית זה\ מראה על צורך בעזרה לזולת ולעולם בכלל. קיימת סכנת התמכרות לסמים ואלכוהול.
, שני כוכבים אישיים חזקים אחד מרחיב והשני מצר ,הצמידות הזו בין  הכוכבים  צדק-שבתאי  מראה על ראייה של אובמה
ראיה כפולה של  אופטימיות/ ופסימיות. התרחבות/ התכווצות. חוסר מנוחה. קונפליקטים - תענוגות עבודה. בעיות כספיות. בעיית משמעת עצמית. הצלחה לעתים באה בקלות אבל לא נשארת. קנאות.

שבתאי מראה על הקשיים והלימוד דרך התמודדות.
שבתאי בגדי . קיים  בו  דחף  חזק  להכרה ציבורית וקרייריסטית הנובע מפחד תת הכרתי מחוסר ערך עצמי וצורך באישורים מאחרים. שבתאי בבית 11 מראה גם  על הרגשתו  הלא נוחה בחברה למרות הצורך  שיש  לו  בכך. קיים בו  קושי ביצירת קשרי חברות,  יש לו  קשרים מעטים ויציבים, לעתים עם אנשים מבוגרים.
{היה לו קשר טוב עם סבתו שגידלה אותו }. לא היה  קל  לאובמה  בהגשמת המטרות שהציב לעצמו .

אורנוס-נפטון-פלוטו  במזל כלשהו  משפיע על דור שלם ולא מיחסים להם  השפעה אישית על בעל המפה
אורנוס במפה הלידה של אובמה נמצאת בבית - 6   בסימן  באריה .אורנוס באריה  מראה  לאובמה  קיים צורך להיות שונה ויוצא דופן. ויש  לו  נטייה לפתח אומנויות יוצאות דופן. אורנוס בבית 6 מראה על גישה לא רגילה ויוצאת דופן לעבודה או לאנשים במקום העבודה. יתכנו שינויים פתאומיים במקום העבודה, כגון התחלה או סיום מפתיעים. הבריאות עלולה להיפגע עקב מתחים עודפים ותיתכן נטייה לאלרגיות.

נפטון בבית    -9 בסימן עקרב
נפטון בעקרב ..מיקום זה של נפטון מראה  שקיים בלבול בקשר למקור הרגשות וכלפי האופי המיני.
נפטון בבית 9 מראה על מוח פתוח ותפישה פילוסופית נרחבת ואנושית מאוד. תיתכן נטייה דתית והבנה שיש משהו גדול מהאדם. הוא חייב   להיזהר מהיסחפות דמיונית אחר דמויות הנראות כמורים רוחניים או כמצילי האנושות או לנסות ולהיראות כדמות כזו.
יתכן שאופי התפיסה הרוחנית של אובמה  מהול בצורך בהקרבה מסוימת. האוניברסיטה ובתי ספר תפשו את מקום התפיסה הרוחנית ולהיראות כמקומות הקשורים למשמעות החיים.במיקום זה של נפטון יתכן שפגש או חווה  אנשים והתנסויות רוחניות בין כתלי המוסד החינוכי.
היה לאובמה או יש לו? כומר  קשריו איתו היה  רוחני וקרוב ,
 צריך להיזהר מבלבול, פנאטיות ורמאויות בזמן שהייה בחו"ל. והיה איזה שהיא בעיה בקשר הזה שפגע באובמה ?בזמן המרוץ שלו לבחירות לנשיאות .ההיבט נפטון-פלוטו עוזר לביטוי נפטון ומראה גם על:
יכולת מיסטית. כוח רוחני.

פלוטו:בבית 7  בסימן בתולה במפת הלידה של אובמה
. בכללית לדור זה יש צורך בהתחדשות בנושא העבודה וקשיים  פסיכוסומטיים. חכן הרבה אנשים פונים לטיפול אלטרנטיבי ,
פלוטו בבית 7 מראה על מורכבות וקשיים בנושא מערכות היחסים. מערכות היחסים שימשו את אובמה  ככלי להתפתחות עצמית. ההתפתחות הייתה לא קלה והתפתחה דרך משברים. מערכות היחסים יסתיימו ויבנו מחדש, בין אם על ידי החלפת בן זוג או על ידי שינוי קיצוני של אותה המערכת. יתכנו מאבקי כוח ובגידות. התבוננות פנימית ועמוקה אל תוך עצמו תוכל לגרום להבנה ולשינוי התבנית של ההתרחשויות החיצוניות. קיימת באובמה  היכולת לראות את המבנה הפסיכולוגי של אנשים אחרים וכך לשלוט או לעזור להם.

הוא יודע בפנמיותו: יכולת להבין ולהיות מעורב במאורעות עולמיים קשים. היום אנחנו יודעים שאובמה ניבחר לנשיא באחד השנים הקשות של התנהלות העולם .קריסת מערכת הכלכלית באמריקה שסחבה את המערכת הכלכלית העולמית .
משבר שהתפתח עם היבחרותו לנשיא ,או היום בתאריך /4/2009/24  התחילה  גם בימים אלו   מגיפה  עולמית ומי יודע מה יהיו תוצאותיה ?בנוסף לרעידות אדמה במקומות שלא שמענו עליהם בעבר  כמו איטליה , ואתמול במקסיקו ! ששם גם  התחילה   המגפה שיתכן ותתפתח  ותיפגע באנושות בכל העולם ,

כירוןכירון בבית 1 כירון בדגים 
. חשוב לאובמה שיהיה צורך להקריב את האגו בתמורה לחוויות של שלמות קוסמית. יתכן שפחדים תת הכרתיים מצורך זה יגרמו להדחקתו ולניסיון בלתי פוסק לחיזוק האגו אשר עלול להתפורר.הוא בעל  דמיון מפותח וניתן שיכול לשמש בו לטובה כל עוד ישים  לב היכן המציאות נגמרת.
כירון בבית 1 מראה על הקרבה כלשהי בחיים. ישלו  יכולת ריפוי וכדאי לעסוק בהרגעת העולם למרות הרגשת מוגבלות. הרגשת מטרה בחיים מתפתחת מתוך הקשיים.
חלק המזל חלק המזל בקשת מראה על יכולת להרוויח כספים מעסקי דת  או הוראה. עסקים עם חו"ל יתרמו לרווחים.
חלק המזל בבית 10 מראה על יכולת מצוינת להרוויח כספים. תיתכן עמדה ציבורית . מאוד חשובה ,{להיבחר לנשיא המדינה החזקה  בעולם זה באמת צריך מזל גדול }
 
ראש דרקון בבית 7  ראש דרקון באריה וכך הזנב בדלי.מראה שיש לאובמה  קרינה של אישיות כובשת. יש לו גישה לאומנות.אבל חשוב שיבין  צריך להבין את היחס והאיזון בין האגו האינדיבידואלי לבין הקבוצה. 
מראה על הצורך להדגיש את היכולת להיות עם אדם אחר בפשטות ופחות אגוצנטריות. במיוחד בתחום מערכות יחסים.
. יש לאובמה נטייה מולדת  תת הכרתית להיות יוצא דופן ולמשוך תשומת לב. קשה לאחרים להתעלם ממנו אך יש לשים לב ולאזן את הנטייה לאגוצנטריות.  לילית בבית 7 מראה על בעיה בתחום היחסים. למרות העניין אשר מגלים בני המין השני  היה  לא  קל  למסד את היחסים.
 
לסיכום אישיותו של  הנשיא  ברק  חוסיין אובמה
מדובר  באשיות שהשמש  שלו   במזל  באריה, על כל המשתמע: לבעלי שמש באריה  יש אגו מפותח, כמו השמש . מרכז  החיים של הקיום האנושי בפלנטה שלנו,   מוקד התנהלות   מודגש במזל אריה, ובבית השישי  סמל בית העבודה של אובמה.

 מזל זה במיקום זה , אומר שהאיש הוא איש עבודה, על כל המשתמע מכך: אדם חרוץ, שקם בבוקר והולך ל ע ב ו ד. עבור העולם כולו  שנמצא  כיום  בפוזיציה לא כל כך מפרגנת ,
להיפך העולם נימצא בתהליך של שינוי גדול,


 ,בתקופת כהונתו הנוכחית  אובמה ינהל את העולם, בעבודה קשה מצפה לו ,והעבודה לא מפחידה אותו, הוא יודע לעבוד  בחריצות ובנחישות להגיע למטרות שהציב  לעצמו ,
אבל!!!!השמש אמנם במזל אריה, אבל הבית עצמו נפתח במזל סרטן, שהירח שליט הסרטן נמצא במזל תאומים, בבית השלישי, והמרקורי שליט התאומים נמצא ב.. בית השישי, ניראה בלגן  נכון ? במיוחד למי שלא מבין  מה זה אומר ???

בכללית ובקצרה לאלה  מכם שקוראים כאן , וסביר להניח שלא מבינים איך עובדת מפת לידה  של אדם על אישיותו ודרך התנהלותו בחיים .
אובמה מדבר על מה הוא  הולך לעבוד! ומה הוא רוצה לעשות, ולשנות ,או לבנות ולקדם ,ואם יצליח?וזה ימים יגידו עם עשה נכון וניצל את הפוטנציאל של המזל שלו ויש לו הרבה מזל ויכולת עבודה,הוא לא מפחד  לעבוד קשה להגיע להגשמת המטרות שהיציב לעצמו אם היבחרותו לנשיא  ארצות הברית,
 
 ב- 2008 /27/1 עבר כוכב פלוטו כוכב שמשנה את כל החוקים והכל מתחיל מחדש ,גורם לשינויים שמשפעים על האנושות   ועל התנהלות  העולם כולו !
 הוא עבר   מסימן  קשת  בבית 9 , לסימן גדי בבית 10 ! וישאר עד 23/5/2023  כ-16  שנה בערך,
חלק מהתהליך הזה אובמה ינהל את העולם
זה מיקום עוזר  ודוחף את נשיא אובמה וגם אותנו  האנשים הקטנים בעולם כולו ,לעשות השינוי לשנות תפישות והתנהלות לא מתאימות אנחנו בעידן של לתקופה החדשה לטוב /ולרע, עד היום המצב בכללית בעולם לא משהו אפילו  מפחיד ,כמו .כלכלה  עולמית  מתרסקת ,שפעת החזירים המפחידה את העולם.רעידות אדמה בעולם במקומות בלתי צפויים!איטליה ,מכסיקו .ועוד לא נגמרו ההפתעות של העולם,שינוי  לא קל שינוי שכוכב פלטו  עבר מסימן קשת בבית :9= 
 ב- 2008 /27/1 עבר כוכב פלוטו כוכב שמשנה את כל החוקים והכל מתחיל מחדש ,גורם


נקווה ונאחל לו שיצליח בעבודתו שלא תהיה קלה .הצלחתו זו הצלחת האנושות

שם מלא   טלפון   אימייל   הערות