תחזית חודשית למזל שור 
 
האופק
האופק בשור תמיד צריך לתכנן את מטרותיו. כיון שזהו מזל מקובע, החיים צריכים  להיות יציבים ואיטיים. לרוב האדם ממשיך בהתנסויות זמן ארוך וכאן יש סכנה שמתוך עצלות או הרגל תהיה העדפה להישאר עם מה שמוכר ובטוח למרות שכבר מזמן הדבר אבד מחיוניותו. צריך להרגיש בטוח גם מבחינה כלכלית וחשוב לראות תוצאות מעשיות לכל דבר. כיון שהמזל היורד הוא עקרב, יש הרבה התנסויות של חוויות רגשיות בכל מה שקשור למערכות יחסים. דרך מערכות היחסים משתנים. קיים צורך רב בחושניות וקרבה. מקומה של נגה במפה במקרה זה חשוב מאוד כיון שהיא מראה את מידת הדינמיות. נוטים להיות עצלנים ועקשנים. לא אוהבים להפר הבטחות או לא למלא התחיבות מסוימת. יש את היכולת לסיים כל דבר שמתחילים, מאד סבלניים בדרך כלל כלפי ילדים. בגלל השייכות למזלות המקובעים, קשה לשנות אמונות או מחשבות. במערכות יחסים ניתן לסמוך עליך וישנה העדפה למערכות יחסים יציבות.
 רום השמיים
רום השמיים בדלי מראה על הצורך להראות כבן אדם חדשן ולא שגרתי. חשוב לתרום לחברה משהו מתקדם ומקורי. תיתכן תחלופה רבה של עבודות במשך החיים או עיסוק בעבודות מיוחדות ולא שגרתיות. למעשה צריך להכיר בצורך התמידי לשנות את העבודה. האם נתפסת כאישה בלתי שגרתית. לעתים היא אישה חסרת סבלנות ולכן היה צורך בילדות לפתח עצמאות. לנשים חשוב קודם כל לתרום משהו לחברה לפני ההגשמה כאם. למעשה חשובה עבודה שבה ניתן ליישם את הרעיונות החדשניים והאידיאלים שלך. מקצועות אופייניים: מדע, תעופה, מחשבים, דברים חדשניים, אסטרולוגיה, קבוצות וארגונים.
 
 
השמש מראה על אפשרויות הגדילה והמימוש. ביטוי העצמיות.
השמש בשור זה מראה על יציבות עד כדי עקשנות. יש קשר חזק לחושים וצורך לספק אותם, לכן הדבר מראה על חושניות גבוהה. יש צורך פנימי להרוויח כספים ולהיות בעל רכוש.
 השמש בבית 12 מראה על צורך בתקופות התבודדות. קיים רצון לאבד את האגו במשהו גדול יותר. במשך החיים יתכנו קשרים עם מוסדות שונים.
 .
 
ההיבט שמש-פלוטו 
יכולת לעשות שינויים בחיים ובאישיות. כוח שליטה.
 
הירח מראה על עולם הרגשות והבסיס הנפשי. התגובות התת הכרתיות.
הירח בדגים . עולם הרגשות עמוק מאוד ומורכב מסוגים שונים של רגשות. יש הרבה חולמניות והרבה דמיון (אשר יכול להפוך ליצירתיות). עולם הרגשות כה דומיננטי עד שמרגישים לעתים שעולמות אחרים מציאותיים יותר מהעולם החומרי וכך נראים לאחרים כלא מציאותיים ומרחפים. הרבה פעמים אין מיקוד ממשי על הרגשות והם רק נמצאים באופן כללי, בכמות גדולה, בצורה מבלבלת. הביטחון קשור לקשר עם משהו גדול יותר מהחיים ומהעצמיות.
 הירח בבית 11 מראה על מציאת סיפוק דרך קבוצות ארגונים והרבה חברים. קיימת היכולת להתחבר לסוגי אנשים שונים ומגוונים.
ההיבט ירח-שבתאי 
בעיות כספים. בעיה בהבעת רגשות. חוסר ביטחון. פסימיות. בעיה עם האם, פחדים שונים ומעצורים.
 
מרקורי מראה על האינטלקט והיכולת התקשורתית.
מרקורי בשור החשיבה איטית ויציבה. כיוון החשיבה הוא לאפיקים מעשיים. חוסר ספונטניות.
 מרקורי בבית 1 מראה על הרבה סקרנות וערנות. המוח מהיר ביותר וקיימת יכולת הסתגלות גבוהה למצבים חדשים בחיים.
 ההיבט מרקורי-צדק
ליקוי בשיפוט. התרחבות יתר. חוסר ריכוז. נטייה לחוסר זהירות ושכחה בעיקר בדברים קטנים. אופטימיזם. רצון ללמד ולחנך.
ההיבט מרקורי-שבתאי 
מעשיות. רצינות. פסימיות. דאגנות. אינטלקטואליות. מחשבה פרקטית. אמביציה חזקה. כשרון ארגוני. יכולת לשפוט דברים בצורה חיובית.
ההיבט מרקורי-נפטון :
בלבול. דמיון. יצירתיות. חשיבה מושפעת מהרגש. בעיה להתרכז. מחשבות מבולבלות. כשרון, בעיקר מוסיקלי. רגישות הגורמת לעתים לחוסר בטחון.
ההיבט מרקורי-כירון :
יכולת מחשבתית גבוהה אך לא מסודרת. אינטואיציה גבוהה.
 
נוגה מראה על חיי הרגש והאהבה. יכולת הביטוי הרגשי.
נוגה בדגים . קיימת רומנטיות במערכות יחסים ויש יכולת להעניק אהבה. לעתים יש בלבול ונטייה למצוא את האושר על ידי בריחה מהמציאות או משיכה לאנשים מבולבלים.
 נוגה בבית 11 מראה על אהבת חברים ואירועים חברתיים. קיימת יכולת לעבודה שיתופית.
ההיבט נוגה-מאדים משתלב בביטוי נוגה ומראה גם על:
פופולאריות. מיניות. רגישות. אהבת הרפתקאות, חיים נוחים, שעשועים. ישנו איזון בין הצד הנשי לגברי. קיימת משיכה מינית כלפיך.
ההיבט נוגה-אורנוס 
רצון לחופש ביחסים. מקוריות בהבעה. הומניטריות. התנהגות לא קונבנציונאלית. מין יוצא דופן. אהבת סיכונים. רגישות, עקשנות לגבי דעותיך. הרגשות שולטים ברצונות. לחיי המין יש השפעה על הבריאות. בריחה ממחויבות. חיי רגש לא יציבים.
ההיבט נוגה-פלוטו 
משברים ומאבקי כוחות ביחסים. דגש על מין. רצון לשלוט באהובים. רגשות ודחפים מיניים חזקים.
 
מאדים מראה על היכולת האסרטיבית. התשוקות.
מאדים בדגים קשור ליסוד המים ולאיכות משתנה. הפעולות מתבצעות על סמך אינטואיציה ויש הרבה השראה. הרגישות גבוהה מאוד ויש רצון לא לפגוע באחרים.
 מאדים בבית 11 מראה על חברים רבים. ניתוב האנרגיות האישיות והאגרסיביות הוא במיטבו תוך כדי עיסוק עם קבוצות וארגונים.
ההיבט מאדים-אורנוס משתלב בביטוי מאדים ומראה גם על:
אלימות. מתחים. רצון חזק. חוסר סבלנות במצבי לחץ. יש אנרגיה ורצון אבל קשה לנצלם בצורה טובה. בעיה לחיות חיים מסודרים. אהבת סיכונים.
ההיבט מאדים-פלוטו מפריע לביטוי מאדים ומראה גם על:
מאבקי כוחות עם אחרים. הרבה מאוד אנרגיה ורגשות. אנרגיה הרסנית. שתלטנות. אגרסיביות. רצון לשלוט.
 
צדק מראה על אפשרות ההתפתחות. אופן השיפור העצמי.
צדק בדלי . הצורך להתפתח קשור ליכולת להיות יוצא דופן, פתוח ועצמאי. עלול להיות הצורך להיות יוצא דופן בכל מחיר.
 צדק בבית 10 מראה על קריירה מוצלחת ורווחית. ישנה הערכה וכבוד מצד אנשים אחרים.
 ההיבט צדק-נפטון 
אומנותיות. עניין במיסטיקה. רגישות. בלבול מפילוסופיות. אופי לא קונבנציונאלי. אידיאליסטיות והומניטריות.  התעניינות בדת.
ההיבט צדק-כירון 
קיימת תחושת שליחות. הרגשה של שוני מאנשים אחרים.
 
שבתאי מראה על הקשיים והלימוד דרך התמודדות.
שבתאי בבתולה . קיים דחף לתשומת לב לפרטים ולהראות יכולת תפקוד מעשית הנובע מביקורת וחוסר הערכה עצמי.
 שבתאי בבית 5 מראה על חוסר ביטחון ביכולת העצמית. יתכנו בעיות עם הילדים. הבנת הצרכים האישיים של הילדים והתייחסות אליהם, ולא למה שאחרים מצפים, יכול לפתור בעיות אלו. גם פיתוח נושא של תחביבים יכול לעזור.
 
אורנוס
אורנוס בדגים . השפעות אורנוס במזל כלשהו הן השפעות של דור שלם ואין להתייחס אליהן בצורה אישית מדי. קיים ניגוד בין הרצון להיות שונה ועצמאי לבין הצורך לעזור לנזקקים. יש צורך להשתחרר ממגבלות והדחקות תת הכרתיות. 
 אורנוס בבית 11 מראה על הצורך להיות מעורב בקבוצות וארגונים. עדיף שיהיו אלו קבוצות הקשורות לאידיאלים סוציולוגיים ואקולוגיים. ניתן להיות פעיל ולהגיע לעמדה בכירה בשל יכולת ארגונית, מקוריות וגישה הומניטרית. יש הרבה חברים ועדיף שיהיו בעלי דעות הומניטריות דומות.
 
נפטון
נפטון בדלי . השפעות נפטון במזל כלשהו הן השפעות של דור שלם ואין להתייחס אליהן בצורה אישית מדי. קיימת אידאליזציה רבה ורצון לחברה מושלמת ויוצאת דופן בכל מחיר.
 נפטון בבית 10 מראה על יכולת תפיסה של הדמיון הקולקטיבי, דבר אשר יכול לבוא לידי ביטוי בצורות שונות בהקשר לקריירה. ביטוי אחד הוא הפיכה למושא ההערצה של הציבור. ביטוי אחר הוא הנטייה להיות קורבן של הציבור ולהיות מעורב בשערוריות. ביטוי נוסף הוא היכולת להוות עזרה לאנושות. יתכן בלבול בקשר לבחירת מקצוע וגם לאחר התחלה בכיוון מסוים יהיו שינויים.
 ההיבט נפטון-כירון משתלב בביטוי נפטון ומראה גם על:
קשר לעולמות רוחניים או דמיוניים. צורך להעניק.
 
פלוטו
פלוטו בגדי . לדור זה יש צורך בהתחדשות המבנה החברתי תוך הרס המעמדות.
 פלוטו בבית 8 מראה על עתודות אנרגיה עצומות ונפיצות. בצורה לא מבוקרת יובילו אנרגיות אלה לרגשות עזים ובלתי נשלטים, לכוחניות וניסיון לשלוט באחרים, ולבעיות מין. בצורה מבוקרת ניתן להשתמש באנרגיות אלה ככוח להתפתחות, להבנת המניעים להתנהגות האנושית ולהתפתחות רוחנית גבוהה אשר יכולה לגרום לטרנספורמציה כוללת. ייתכן עניין ואף עיסוק בנושאים הקשורים למוות פיסי, גלגולי נשמות וכדומה.
 
כירון
כירון בדלי . קיים צורך להיות מעורב בחברה ובקבוצות שונות אך קיימים פחדים אשר מפריעים. ישנה היכולת לתרום בארגון קבוצות ובתרומה של מקוריות וכדאי לנצל ולפתח זאת.
 כירון בבית 10 מראה על אי בהירות ביחס למיקום החברתי. תיתכן עבודה בריפוי או בהוראה. ישנו כאב מסוים הקשור בהורים, במיוחד בהקשר לאם.
 
חלק המזל
חלק המזל בדגים מראה על יכולת להרוויח כספים מעבודה במוסדות. תיתכן גם עבודה הקשורה לנוזלים כגון ים, נפט, כימיקלים וכדומה.
 חלק המזל בבית 11 מראה על כך שהיכולת להרוויח כספים קשורה לחברים ולקבוצות. יתכן גם עיסוק בפוליטיקה.
 
ראש דרקון
ראש דרקון בדלי וכך הזנב באריה. צריך להבין את היחס והאיזון בין האגו לבין נתינה חברתית. צריך ללמוד להיות פחות אגוצנטרי ולהיות יותר מעורב ועוזר לאחרים.
 ראש דרקון בבית 10 מראה על הצורך להדגיש את החיים הציבוריים והקריירה ולא להסתגר בבית ובמופנמות יתר.
 
לילית
לילית במאזניים . יש נטייה לבעייתיות בקשרים עם אחרים. יתכן שמערכות היחסים יהיו זמניות או שטחיות. יש לשים לב לא לאבד את היכולת להחליט בחיפוש קיצוני אחרי איזון. 
 לילית בבית 6 מראה על בעייתיות בקשר לעבודה ועם עובדים אחרים. יש לשים לב לבעיות בריאותיות קשות לאבחון הנובעות מבעיות פסיכוסומטיות.
 
 

שם מלא   טלפון   אימייל   הערות