תחזית למזל טלה 21/3עד20/4  2009
התכונות של מזל טלה
 הטלאים נמרצים אנרגטיים  בעלי בטחון עצמי .דינמיים  ומהירי החלטה. חלוצים  והרפתקניים,
מי הוא הטלה =
הסמל של מזל טלה  הם הקרניים =. מסמל את האביב, התחלות החדשות
היסוד של בית ראשון הוא  האש  =, את בני מזל טלה ,מאפיין  התלהבות והתלהמות מכל דבר חדש ומאתגר
כוכב שליט  מאדים=  אל המלחמה בהמטולוגיה היוונית ,
בן מזל טלה רואה את עצמו כמנהיג וכמוביל , הטלאים מנהלים  ויזמים  מעולים    הם לוקחים את  הפיקוח והאחריות במלוא המרץ עד  לפיתוח  לסיום המטלה . ועוברים  הלאה לאתגר חדש ,.בני מזל טלה אימפולסיביים  ובעלי אינטואיציה חזקה ובעיקר אופטימיים מטבעם.
לרוב  מרוצים ממה שהם עושים .ויודעים לקחת  אחריות על מעשיהם. אוהבים חידושים והמצאות טכנולוגיים .מיקומם חייב להיות  בראש התור או השורה.הם בעלי אומץ  ורצון בלתי רגיל . אוהבים לעבוד ולנהל   צוות עובדים ,אין בהם עניין וסבלנות לאורך זמן ,הם אוהבים אתגרים ,הקמה ופיתוח  של פרויקטים חדשים ,בורחים משעמום .
תחזית שנתית כללית
טלאים השנה אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים ובעלי אתגר. שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריך להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי. אתם מפגינים יותר אכפתיות כלפי האנשים שעובדים איתכם והדבר תורם לפופולאריות שלכם. , יכול להיות שתאלצו להתמודד עם חשיפה לא נוחה של דברים אישיים בפני אנשים זרים. השנה
 תוכלו ליצור מפנה חיובי בכל מה שקשור לתחום אותו אתם מייצגים. בנוסף, ההיבט הנוצר בין הירח לאורנוס מחזק את ההשפעות החיוביות הירח מוסיף רגישות רבה לתגובותיכם, אתם תרגישו פגיעים ואמוציונאליים באופן בולט. היזהרו מהנטייה להעיק על אחרים בגלל הצורך שלכם בתמיכה רגשית,
 התעסקות בדברים אזוטריים יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים .לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. ההיבט הנוצר בין הירח לנפטון מפריע להרגשה הכללית,. זה הזמן להתחיל בפרויקט יצירתי. אם תמיד חלמתם לכתוב ספר? או שיר? זה הזמן להתחבר לאני הפנימי . לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת תכנים רוחניים הקשר הרגשי עם חברים מאוד חשוב לכם השנה  .. אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. חברים יעזרו וייתנו תמיכה למאמצים שלכם,  הפרגון והתמיכה הדדי. וניתן לנצלם להעמקת קשר קיים.
 
 באופן כללי.יש  בכם דחפים ורצונות לשינוי, וצפוי שיהיה לכם טוב השנה , זה זמן טוב לבדיקה של המטרות שלכם בחיים. נסו לראות מאיפה הדחפים והרצונות שלכם נובעים והאם הדברים עדיין רלוונטיים. השנה  .
 יחד עם זאת להיות זהירים בכל הנוגע לאשים אחרים תתחברו  לחוש שישי שלכם, ולאינטואיציה שיש בכם ,השנה ילדים עשויים להביא הרבה יותר נחת מהרגיל.
בריאות
 מערכת החיסונית שלכם חלשה ואתם עלולים להידבק מכל דבר, כמו כן הנטייה לעייפות מצטברת חוסר שינה בעוכריכם. אתם עלולים להרגיש עייפות או עדיין לסבול מבעיה המתקשרת לתקופה האחרונה .
משאבים כספיים  ועבודה
לא לשלוף את הארנק  מהר מדי . היזהרו משליפות יתר של סכומים גדולים.
אתם  נכנסים לתחומים חדשים ומאתגרים . שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריכה  להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי.בדקו  היטב כל פרויקט חדש שיצאו לכם . היו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות. עדיף לא להוציא כספים בלי מחשבה תחילה . היכולת שלכם לקחת החלטות בנושא זה אינה במיטבה. בנוסף לכך הזדמנויות חדשות בפתח והם יותר  לקראת שנה הבאה
  בהצלחה
 

שם מלא   טלפון   אימייל   הערות