ציר הזמן בגלגולים של הנשמה ואינדיקציה של היעוד בגלגולים , תיאור של כשרונות שניתן להפוך בקלות להצלחה מקצועית בגלגול הזה
 
אש /זנב הדרקון –
הקרמה של הגלגולים
זהו ציר הזמן בגלגולים של הנשמה
בכל  מפת לידה יש שתי נקודות  בחלל שבהן  יש מפגש  בין מסלול   הירח ובין  מסלול כדור הארץ מסביב לשמש .שתי נקודות אלה נמצאות האחת מול השנייה ב-180 מעלות ,
ציר זה מסמל את הגלגולים  שעברנו  ואת התיקון שיש לבצע בגלגול הזה .
ציר זמן זה נקרא   "ציר ראש -זנב הדרקון".
כישרונות שניתן להפוך  בקלות להצלחה מקצועית בחיים האלו בגלגול הזה בכל מפת לידה יש שתי  נקודות בחלל  שבהן יש  מפגש בין מסלול הירח ובין מסלול  כדור  הארץ מסביב לשמש.שתי נקודות אלה  נמצאות האחת מול השנייה  ב-180  מעלות.
                                ציר זמן זה נקרא  "ציר ראש -זנב הדרקון".

ראש בדרקון /זנב.  נמצאים   תמיד האחד מול השני   במזלות  המשלימים  זה את זה  .הציר של ראש/זנב הדרקון מראה את הקשר  בין היעוד הקוסמי של האדם  לבין הבעת הצרכים   הארציים  של  האדם בגלגול הזה. ציר זה  של מיקום ראש הדרקון /זנב  מדגיש  את הנושא " גורליות "  המשפיעה  על גורל האדם.
אפיונים אסטרולוגיים
בניגוד לכוכבים אחרים בהורוסקופ. ראש הדרקון  נע   הפוך ז"א  בכוון  השעון ,מהירותו  כ-שלוש   דקות ביום . הוא שוהה  בכל מזל  במשך 18,5 חודשים   ועובר  את  גלגל המזלות ב-18,5  שנים.
ציר בבתים  1/7  טלה /מאוזניים

ראש בבית 1 מזל טלה
אנחנו המנהיגים .המחדשים .החלוצים.אנחנו זקוקים למקצוע שמאפשר לנו את העצמאות להפעיל את  האינסטינקטים  שלנו.הצלחה מקצועית שלנו נשיג  עם נעסוק במקצועות שדורשים יוזמה ופעולה חופשית .יזם מנכ"ל  יש  לנו מגלגולים קודמים את היכולת להבין את זווית הראייה  של הצד השני   ונהל מ"מ  באופן דיפלומטי  על מנת להבטיח הגינות .יכולת זו עוזרת לנו לקדם את היעדים האישיים  שלנו.
אבל! עקב ואכילס שלנו   זה שאנחנו בחיפוש  מתמיד    אחר שותפות אידיאלית ומסורה.הרגשת  השלמות  בגלגול הזה ניתן להשיג   אם אנחנו פוסעים על הדרך האישית שלנו.  היקום   יזמן לנו את האנשים  המתאימים .

ראש בבית 7 במזל מאזניים
אנחנו יועצים .דיפלומטים ומגשרים מצוינים המקצועות שמעסוק ונצליח בהם הם מקצועות שקשורים ליופי .אומנות.עבודה שקשורה לתמיכה וטיפול האחרים תמלא אותנו בסיפוק ושלמות.
אבל! עכב אכילס   אנחנו בחיפוש מתמיד אחר עצמאות אך זה נעשה  באופן פרדוקסאלי  כי אנו מצפים כי  אחרים ידאגו   לצרכים שלנו .  הנקודה  החלשה זז.  שאם נבין שאנחנו  חייבים לתמוך האחרים בלי להיות   מודאגים כל הזמן  בגלל  האינטרסים   האישיים שלנו  חשוב ללמוד  להרגיש  את  האושר שמספקת לנו האישיות בגלגול הזה ולא דווקא לחפש את העצמאות .
ציר בבתים   2/8     שור /עקרב

ראש בבית 2 מזל שור
אנחנו המומחים בבניה .בניהול הבית .ביחסים.בעסק .מצליחים בעסקים  שעושים כסף לדעתנו.מקצועות . שיש  התמקדות בהיבט הפיסי כמו . חקלאות .קבלן בניין.   בנייה .הנדסה .בישול מדריך  למקצועות הספורט  יעילים ביותר  במצבי משבר .יש לנו חוש  מפותח בתחום הפסיכולוגיה . תשומת הלב  שלנו לגבי  הצרכים והרצונות  של  אחרים. עוזרת גם  לעצמנו  .חשוב שנעסוק  במקצוע  שמאפשר לראות ולמדוד תוצאות .
אבל! עקב אכילס שלנו . אנחנו מחפשים ערך עצמי דרך הערכה של אחרים .ותמיד ניראה בעיננו שלא  מקבלים מספיק  הערכה ותמיד מחפשים עוד ועוד.

ראש במזל בעקרב בבית 8
אנחנו עורכים  מחוננים . יש לנו  את  כישרון  להתעמק  בחשיבתם  ובמניעיהם  של אחרים , יודעים  להביע באופן ברור את החומר .מסוגלים לחזק  ולקדם  פרויקטים ועסקים  של אחרים.  עיסוק  מקצועי  מתאים לנו הם מקצועות בנקאות .השקעות  ובטוחים .גם עיסוק  בפסיכולוגיה  /פסיכיאטריה . חוקר פרטי.אלה הם תחומים  שמאפשרים להתעמק  בסודות האדם.כל עיסוק שיאפשר לנו להתגבר על משבר ולגרום  לצמיחה מלהיבה אותנו .
אבל! עכב   אכילס שלנו היעד שיש לחיות בעושר ובנוחות .אם אצבור נכסים ורכוש הרגיש טוב !ורק אז אוכל להתייחס לאחרים,אבל אם נתמקד על הקשר  שלא תלוי בדבר.נחווה אז את החווה שהיחסים בלי תנאים נותנים לנו את ההרגשה של להיות עשירים.
ציר   בבתים 3/9  ראש בתאומים זנב  /בקשת

ראש במזל תאומים בבית 3
כשאנחנו מקשיבים יש לנו את היכולת להתאים  את  עצמנו  לתהליך  החשיבה של אחרים ולספק    מידע שמאפשר לאחרים  להסתכל על בעיות במבט רחב יותר. מקצועות כמו  מכירה..כתיבה..הוראה. ותקשורת  מכל סוג גורמים לנו   לאושר  וגם  להצלחה    חומרית .יש בנו רגישות כלפי  חיים  ודת  והמודעות   הטבעית   כלפי  אתיקה  ומוסריות מאפשרת  לנו להבין  את  חשיבותם  של אחרים   בלי לאבד את האמת שלנו .
אבל!  עכב אכילס שלנו   "לו אחרים  היו  מבינים  שאני צודק  ומערכים ומוכרים  זאת  הייתי  מרגיש מובן  ומקובל   כמובן שחשיבה וצדקנות כזו מרחיקה  ולא מושכת אחרים אלינו.לכן אנחנו תמיד בודדים  בחברה ולא כל כך מקובלים בגלגול  הזה ,  חייבים ללמוד להקשיב לאחרים וללמוד מהם .ואז נקבל את ההוקרה והקבלה שלנו על  ידי  האחרים .

ראש בבית 9 במזל קשת
אנשים שראש הדרקון במזל זה ובבית9 . בולטים  בתחומים  פארפיסיכולוגליה  .  מאוד אינטואיטיביים.  מתקשרים מצוינים במובן  המסתי. תעסוקה עם חו"ל   כמו מציאת פתרונות  או הפצת רעיון להמונים  טובה לנו  מאוד. מנהיג רוחני .עורך דין . מוציא לאור ..פרסום יש בנו את הכישרון  לקרוא את "הכתובת על הקיר"
אבל! עכב אכילס  שלנו  "חבל שאני לא יודע מה אחרים  חושבים. זה היה נותן לי בטחון והרגשה  טובה ". לכן שחיפוש מתמיד אחר מידע  מתיש ומתסכל אותנו   בגלגול  הזה.! חשוב ש עלינו לסמוך על האינטואיציה שלנו .משם אנחנו יודעים .
ציר בבתים   4/10  ראש בסרטן וזנב בגדי

ראש בבית 4 מזל סרטן
.כל מקצוע פיסי מנטאלי  או אמוציונאלי . מקצוע שמאפשר  לדאוג  לאחרים  .מתאים לנו ,כולל התעסקות עם מזון . מסעדה. בית מלון.תיקונים בבית.עבודה מהבית.יש לנו  כישרון  במכירות  או השקעות בנדל"ן .במיוחד  חשוב שנלמד  להקשיב  "לבטן, " ישנו חוש  לעסקים  ויודעים  לעמוד על המקח. הכי חשוב לעסוק במקצועות  שמטפחים את האחרים.
אבל! עכב אכילס שלנו הוא הצורך שלנו בשליטה ,מתוך דאגה . לא מרפים מרוב דאגה ללמוד שאף פעם לא נלמד לשלוט מספיק במצבים .כך שנוכל לחיות את הרגישות שלנו לעולם לא נוכל לסדר את הדברים לאחרים הכי טוב עבורם , צריך ללמוד לתת   ל הם שידאגו לעצמם .

ראש  בבית   10   מזל גדי
מקצועות  שטובים לנו הם ניהול. פוליטיקה .ניהול ציבורי .ויזמות .על מנת להצליח חייבי להיות אופטיים  ורגישים כלפי העובדים  אם ננצל תכונה  זו שישנה בנו  נגביר את  התלהבותם  ורצונם הטוב  של העובדים  שלנו לשתף   פעולה איתנו . חוש הארגון  שלנו  מאפשר  להוביל ב הצלחה כל עסק שנרצה לפתח ולקדם .
אבל עקב אכילס שלנו יש בנו תלות רגשית אמוציונאלית באחרים  אם נלמד שאף פעם  לא נקבל מספיק חיזוקים לביטחוננו  כפי שאנו רוצים.רק כשנלמד לתפוס פיקוד ומנהיגות נרגיש בטוחים    והשליטה מלאה  על חיינו
ציר    בבתים5/11   דלי /אריה

ראש בבית 5 מזל אריה
המקצוע  שהכי מתאים לנו הם  בעסקי בידור  מקצוע  שבו  מקבלים  תגמול על מאמצים אידיוידואלים  ויצירתיים.כמו שחקן .במה /קולנוע. יזמות.  מינהל. כל פעילות הקשורה לילדים . משחקים ו ספורט  אנחנו יודעים לראות את הדברים באובייקטיביות . ויכולת זיכרון בלתי רגיל  מאפשר   להשיג את יעודנו .על כל מיקרה העבודה חייבת  להיות כרוכה  בתעסוקה על מנת שנרגיש טוב להיות יצירתיים .
אבל עכב אכילס שלנו הוא החיפוש המתמיד אחר קבלה חברתית ביקר מצד חברים מין מחיאות   כפיים תמידות .על מנת להיות מאושרים חייבים ללמוד להיות חברים של עצמנו ללמוד לקבל את עצמנו שאנחנו טובים ,

ראש בבית 11  מזל דלי
אנחנו מאוד יעילים ויצירתיים  בתוך צוות או  קבוצה .יודעים איך  לקדם שיתוף  פעולה פתוח וארמוני .האינטרסים שלנו  הם  לא לקחת צד.אנחנו חייבים לפעול למעל כולם ולמען הטוב  עבור כולם.
מקצועות  מתאימים . מדען .אסטרולוג .חשמלאי .טכנאי.אשף מחשב. כל מקצוע  שמפתח  את העתיד ואנחנו מסוגלים להביא את העתיד להווה .עבודה  בטלוויזיה וקולנוע טובה גם .
אבל!עכב אכילס שלנו אנחנו לא מפסיקים לחפש את האישור של האחרים להיות חופשיים .דבר שלעולם לא נקבל מספיק עבורנו תמיד נדמה  לנו  שאין לנו  מספיק  חופש  , לכן ברגע שנפנים  שהחופש  בתוכנו .ותפקידנו להתמקד בנושא   אוניברסאלי .גדול יותר במהלך חיינו    בנושא זה  נימצא את האפשרות להיות עצמנו
ציר  בבתים 6/12  בתולה /דגים

ראש בבית 6  מזל בתולה
אנחנו נולדנו בגלגול הזה להיות מרפאים .רופאים. אחיות ומטפלים . תעסוקה שמאפשרת לנו לרפא  ולהיות לעזר באופן אישי מעשי .מקצועות  נוספים .פסיכולוג  דייקן.  מנהל ח בונות .אמרגן  ובעל מלאכה טובים גם עבורנו . אנחנו   יודעים   לסיים  עבודה  תוך שעה  מה שלאחרים לוקח 5 שעות .חשוב לנו יותר   ההוקרה  מאשר  הכסף.יש בנו חמלה בשילוב היכולת  לראות  את ה תמונה  הכוללת .
אבל! עכב אכילס   שלנו .להפסיק   לחפש  את  ה מושיע .מורה שיעזור . . נוכל להשיג את יעדנו בגלגול הזה  אם נלמד לארגן  את חיינו  בעצמנו,  על מנת שנרגיש  באמת  בטוחים . חזקים.  החוזק  בא 
מתוכנו  ולא  ממורה  או מדריך. אנחנו  חייבים  לעסוק  במשהו מעשי ויעיל.

ראש  בבית  12 מזל דגים
אנחנו עובדים הכי טוב כשיש לנו משרד  משלנו או מעבדת מחקר  .  מנהל ספריה / בעבודת  מחקר .באותה מידה   נצליח גם במקצועות  כמו  מלאכת יד  אומנות  .מוסיקה  במאי קולנוע  או תיאטרון . מקצועות  שמאפשר  לנו להתמקד על חזון ! יש בנו יכולות פרקטיות שיכולים להפוך את החזון .  או החלום למציאות .
אבל! עכב אכילס  שלנו   זה החיפוש המתמיד אחר המושלם.   נוטים לדחות  את  נתינת  האימון   ואת האושר  .עד שביכול  נשיג  ונגיע למושלם  אם נלמד " שהתוכנית  האוניברסאלית  יותר  טובה  מהתוכניות  שלנו . וגם  אם לא מושלם ! אנחנו יכולים להתפתח ולהצליח  בגלגול הזה .
 


שם מלא   טלפון   אימייל   הערות