תחזית חודשית – מזל דגים

לכל הדגיגים והדגיגות, התחזית לפי מזל השמש בלבד ולא לפי שעת לידה שזו תחזית יותר מדויקת,
כוכב נפטון, אל הים במתולוגיה היוונית, שולט במזל שלכם. חלק מכם, דגים יקרים, עובר מזה שנתיים וחצי, מספטמבר 2007, שנים מאוד לא נחמדות ולא כל כך זורמות בגלל מיקומו של כוכב סטורן שגורם לחלק מכם  להרגיש לחוצים ומבולבלים.
סטורן שנמצא במזל בתולה, ממול למזל שלכם, גורם לבלגן בחייכם, בעיקר בנושאי העבודה -
ביקורת עצמית מחמירה בהתמודדויות עם פרויקטים ותפקידים, וזאת למרות  עבודה ואנרגיה רבה שהשקעתם.

ייתכן שאצל חלקכם הקשיים היו בענייני עבודה, ואצל בני מזל דגים אחרים בענייני בריאות או זוגיות,  אבל המשותף לכולכם הוא שקשיים היו! אצל כל אחד התחום תלוי בשעת הלידה שלו.
הבשורות הטובות הן שסטורן יעזוב ויפסיק להקשות עליכם ב-30 לאוקטובר 2009, לכשיעבור למזל קשת. כאן יסתכמו שנתיים וחצי של התמודדות לא פשוטה בתחומים שונים בחייכם. זה היה הזמן שלכם ללמוד להתגבר, סטורן הוא כוכב שבא להעביר לנו שיעור בתחום מסוים בחיים.

דגים יקרים, השנה מזל דלי ששוכן לידכם משופע בכוכבים שיאירו לטובתכם, כגון כוכבי השפע יופיטר ונפטון. הם נמצאים במזל חכם, מזל דלי, שיודע לנהל את עצמו קדימה, ויהיה בפוזיציה של כוכבים שיעזרו לכם, הדגים, לנקות מדרככם את המכשולים שעצרו אתכם בשנים האחרונות.
יופיטר יפתח את המודעות לעצמכם ולסביבתכם הקרובה בענין יחסים וזוגיות, ילדים, והכי חשוב לענייני יצירה והגשמה אישית . זו השנה לארגן ולמסד את נושאי הזוגיות, נפטון יעזור לכם לזרום לדברים החשובים בחייכם כמו מים רעננים, בשקט וברגיעה.
ונושא לא פחות חשוב - הגיע הזמן לחשוב על נושאי הכספים.

ב-9 למרס עד 31 למרס, בחלון זמנים קצר, נכנס למזלכם כוכב התקשורת מרקורי לתקופה של שלושה שבועות בערך. זוהי הזדמנות קצרה להתקשרויות ולתקשורת זורמת יותר עם מוסדות וארגונים.

כוכב מארס ייכנס למזלכם ב-17 למרס עד ה-1 למאי, זהו כוכב שמסמל את היוזמה והפריצה קדימה בעזרת אנרגיות האש שלו, זהו זמן להשקעה ברעיונות או פרויקטים חדשים.

החיים הם כמו סולם. כל שלב מפתח ומקדם אותנו למטרה הבאה. חשוב להמשיך ולהתקדם גם אם נוצרים קשיים זמניים. העיקר לא להיתקע בשום שלב לזמן ארוך, ולא לוותר.

החיים יפים תמיד, כל שלב בסולם הוא אתגר לעלות לשלב הבא עם יותר חוכמה וניסיון.

בהצלחה,
אסתריקה


שם מלא   טלפון   אימייל   הערות