אני נשואה, אם לארבעה ילדים נשואים וסבתא גאה לארבעה נכדים.
עוסקת באסטרולוגיה ,קלפי טארות ,תקשור, קריאה בקפה, פתירת חלומות וטיפול בשיטת  .NLP (באמצעות דמיון מודרך(.

מי אני?
תמיד קראו לי המכשפה ,"היא הכל יודעת והכל רואה " כך אמרו עלי.
אכן, תמיד ידעתי מה יקרה , ותמיד היו לי תמונות בראש .אז, לפני 40 שנה לא ידעו את "הסוד" או מה זה תקשור וגם אני לא. לא ידעתי ולא הבנתי איך אני יודעת ומדוע אני רואה תמונות מאוד משונות, שלא שייכות לזמן הנתון.
ראיתי את העתיד אך לא ידעתי שזה העתיד. בדיעבד, כל מה שראיתי וחשבתי שיקרה, אכן קרה.

מאז שאני זוכרת את עצמי, עניין אותי וריתק עולם המיסטיקה. כבר בילדותי נשביתי בקסמיה של דודה שלי שפתחה בקלפים וקראה בקפה. נהגתי לשבת לידה ולהקשיב לדברים שהיא אמרה לאנשים. הצצתי לספל הקפה וניסיתי לראות את התמונות בקפה שעליהן התבססו דבריה. כשפתחה קלפים ניסיתי להבין את התמונות. אני זוכרת היטב את האנשים שיצאו ממנה מוקסמים וזה הרשים אותי מאד. הייתי אז ילדה בת שבע וכל מפגש איתה היה בשבילי חגיגה ובשבילה כנראה סיוט, כי לא הפסקתי לשאול שאלות.

לילה אחד חלמתי חלום מאד מוזר. בחלום ראיתי את עצמי ניצבת במרכזו של גלגל ענק שמגיע עד השמים ומסובבת אותו בקלות רבה. אני זוכרת שתוך כדי חלום שאלתי את עצמי איך זה שאני מצליחה לסובב את הגלגל הענק הזה בקלות רבה כזו. הגלגל נראה כגלגל של אופניים עם חישוקים, וככל שסובבתי אותו יותר מהר הופיעו תמונות מרהיבות ביופיין, צבעוניות מאד ובלתי מוכרות לי. במהלך החלום חשבתי לעצמי שאני חייבת לבקר במקומות היפים האלה שראיתי בתמונות.

המסר היה ברור... החלטתי ללכת אחרי נטיות ליבי ולהיות אסטרולוגית.
ברוכים הבאים לאתר שלי, הנכם מוזמנים לקרוא על הנושאים המופיעים בתפריט.


שם מלא   טלפון   אימייל   הערות